Seznam vystavovaných jedinců

29.03.2019 20:46

seznam na výstavě.odt (20345)P



Třída štěňat
Icarus Vlčí doupě – (JCh.Alan Vetazor x Gara Vlčí doupě), 25/11/2018
Irbon Vlčí doupě – (JCh.Alan Vetazor x Gara Vlčí doupě), 25/11/2018

Třída mladých
Eragon Naspo – (Jaguar Caucov x Cora z Povodia Rimavy), 8/2/2018
Leon Pes do kapsy – (GCh.Charlos Pes do kapsy x Ch.Kalisa Margittai Gladiator), 30/4/2018
Lukas Pes do kapsy – (GCh.Charlos Pes do kapsy x Ch.Kalisa Margittai Gladiator), 30/4/2018
Phobos Blaze Angel – (JCh.Diversant Blaze Angel x Ch.Bavaria Staraya Taganka), 30/6/2018

Mezitřída
Ares-1 Pervy Legion – (Caesar Amber Amulet x Zvezda Legiona ot Ukladnikova), 25/6/2017

Třída otevřená
Aston Milanovskii Rod – (GCh.Dabar II iz Aleksandrovoi Slobody x Derzkaya Sibiryachka iz Svetlogo doma), 20/2/2017
Hakim Vlčí doupě – (Gaston Bar-Bar Něžný obr x Eliane Vlčí doupě), 29/3/2017

Herro Vlčí doupě – (Gaston Bar-Bar Něžný obr x Eliane Vlčí doupě), 29/3/2017

Třída vítězů
JCh.ČR Bombastic Baschkir Pastorales – (Ch.Alan Vetazor x Ch.Atlantida Baschkir Pastorales), 2/5/2014
Ch.ČR Irtyš Pes do kapsy – (Ch.Bakk Pes do kapsy x Ch.Dorotha Pes do kapsy), 21/3/2015
JCh.ČR Pamir Rajton Bost – (Kevan Rajton Bost x Korina Rajton Bost), 14/10/2016

Třída veteránů
GCh.ČR Mefisto-Maisur Perla Kaukazu – (Kim iz Witobelskiej Przystani x Maisur Mar-Jak), 10/7/2010

FENY

Třída štěňat
Inna Vlčí doupě – (JCh.Alan Vetazor x Gara Vlčí doupě), 25/11/2018
Ira Vlčí doupě – (JCh.Alan Vetazor x Gara Vlčí doupě), 25/11/2018
Irgis Vlčí doupě – (JCh.Alan Vetazor x Gara Vlčí doupě), 25/11/2018
Iris Vlčí doupě – (JCh.Alan Vetazor x Gara Vlčí doupě), 25/11/2018
Isabo Vlčí doupě – (JCh.Alan Vetazor x Gara Vlčí doupě), 25/11/2018

Třída dorostu
Fantazie Medvědí lady – (GCh.Charlos Pes do kapsy x Ch.Donatella Medvědí lady), 3/9/2018

Třída mladých
Lyra Pes do kapsy – (GCh.Charlos Pes do kapsy x Ch.Kalisa Margittai Gladiator), 30/4/2018
Missis White Erudit – (GCh.Wrangler Erudit x Greta Garbo Erudit), 25/3/2018
Panatseya Blaze Angel – (JCh.Diversant Blaze Angel x Ch.Bavaria Staraya Taganka), 30/6/2018

Třída otevřená
Dexi Naspo – (Ayurchi Gubskiy x Cora z Povodia Rimavy), 2/3/2017
Ebony Medvědí lady – (GCh.Mefisto-Maisur Perla Kaukazu x Ch.Donatella Medvědí lady), 22/1/2016
Goldi Vlčí doupě – (Gaston Bar-Bar Něžný obr x Eliane Vlčí doupě), 28/1/2016

Třída vítězů
Ch.ČR Donatella Medvědí lady – (Evdokim iz Russkoj Provincii x Catrina Medvědí lady), 4/6/2011
JCh.ČR Fanny Vlčí doupě – (Gaston Bar-Bar Něžný obr x Eliane Vlčí doupě), 3/6/2014

Třída veteránů
Eliane Vlčí doupě – (KCh.Nazgul Hranitel gor x Coný Vlčí doupě), 10/10/2010